HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 AĞUSTOS 2021, CUMA

Vergi dairesine ses bombası atıldı

09.08.2001 00:00:00
Eskişehir'de, Taşbaşı Vergi Dairesi'nde dün ses bombası patladı.

Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Ergun Coşkun'un odasında, saat 11.30 civarında ses bombası patladı. Bombanın bir paket içinde Ergun Coşkun'un odasına konulduğunu söyleyen Emniyet yetkilileri, Coşkun odadan çıktıktan sonra bombanın patladığını kaydettiler. Ses bombası, vergi dairesinde paniğe neden oldu ve küçük hasara yol açtı.

Ergun Coşkun, odada paketi fark etmediğini, alt kattaki arkadaşının yanına inmek üzere, odadan çıktıktan sonra bombanın patladığını duyduğunu söyledi. Bomba patladıktan sonra kısa süreli şok yaşayan, ancak bunu atlatan Coşkun, servisteki vatandaşların ve memurların paniğe kapıldıklarını anlattı. Coşkun, şüphelendiği birisi bulunmadığını ve olayın kişisel nitelik taşımadığını düşündüğünü belirtti.

Emniyet yetkilileri, büyük hasara yol açmayan bombanın patlaması konusundaki soruşturmanın yürütüldüğünü söylediler.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.