HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Yeni Hannibal Nicholas Cage

22.05.2001 00:00:00
Sinema dünyasının tüyler ürperten "yamyam doktoru" Hannibal, artık yeni bir oyuncuyla hayat bulacak.

"Kuzuların Sessizliği" ve "Hannibal" filmlerinde doktor Lecter rolünü oynayan Anthony Hopkins, filmin yeni versiyonunda koltuğunu Nicholas Cage'e kaptırdı.

Internetteki "coolnews" sitesindeki habere göre, yeni yapım, heriki filmin öncesine dönerek yaşananları en baştan ele alacak.

Hannibal Lecter'ın cezaevindeki tek kişilik hücresine konulmadan önceki yaşamını anlatacak "Red Dragon" isimli filmin yönetmeni "Armageddon" ve dev bütçeli "Pearl Harbour" filmlerinin rejisörü Michael Bay. Filmde, Dr. Lecter rolünü de Oscar ödüllü Nicolas Cage canlandıracak.

Böylelikle, ünlü aktris Jodie Foster'ın Clarice Sterling rolünü Julianne Moore'a devretmesinden sonra Hannibal rolü de el değiştirmiş olacak.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.