HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Adanaspor'dan şike iddialarına tepki

22.10.2003 00:00:00
Adanaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, futbolda şike iddiaları varsa ciddiye alınması gerektiğini söyledi. Eski hakemlerden Sadık İlhan'ın bir televizyon kanalında yaptığı açıklamaların düşündürücü olduğunu ve uygulayıcıların da şevkini kırdığını belirten teknik direktör Yılmaz Vural, "Sadık İlhan bu şaibenin altında kaldı maalesef. Kendi yaşadıklarını açıkça itiraf etmiş. Bunlar hoş şeyler değil. Bunların gerçek payı var ki açıklıyor. Bu düşündürücü" dedi.

Vural, Adanaspor başta olmak üzere bir çok Anadolu kulübünün futbola büyük yatırımlar yaptığını, ancak sahada böyle olayların yaşanmasının çabaları boşa çıkaracağını da ifade ederek şöyle dedi: "Biz de futbola bir yığın yatırım yapmış bir kulübüz. Çıkıp da birleri bu işi etkileyecek ilişkiler oluşturuyorsa o zaman bu işi yapmamızın anlamı yok. Bırakalım herkes dürüstçe sportif anlamda elinden geleni yapsın. Gerçekten varsa engellenmeli, yoksa yapılan işin hiç bir hükmü kalmaz."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.