HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Alpay'a düşman oldular

15.10.2003 00:00:00
İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, Alpay'ın Aston Villa'dan gönderilmesi için bir kampanya başlattı. Gazete, bir form yayınlayarak, okuyucularından bu formu doldurmasını ve Aston Villa Kulüp Başkanı Doug Ellis'e göndermesini istedi. Formda Ellis'e hitaben, "Alpay futbol için bir yüz karasıdır ve artık İngiltere'de oynamaya layık değildir. Sizden O'nu bir an önce takımdan kovmanızı talep ediyorum" ifadelerine yer verildi.

Temsili infaz

Alpay'ın oynadığı Aston Villa'nın da taraftarları tecrübeli oyuncuya ateş püskürüyor. Bordo mavili taraftarlar üzerinde Alpay'in ismi yazan bir A.Villa formasını Birmingham kent merkezindeki bir direğe asarak temsili infaz yaptı. Taraftarlar, gazeteleri arayarak, Alpay'ın takımları için yüz karası olduğunu belirtti. Ancak İngilizler'in Alpay'a milli maç öncesi de tepkilerinin olması 'Türk düşmanlıklarını ispatlamıştı.

Havaalanında tepki

Öte yandan Türkiye'den İngiltere'ye dönen Alpay'a havalimanında da tepki gösterildi. Bir grup taraftar, yanlarında getirdikleri kırmızı kartları Alpay'a göstererek tecrübeli oyuncuyu protesto etti. Protestocuların arasında The Sun gazetesinin bir muhabirinin de olması dikkat çekerken, oldukça sinirli olduğu gözlenen Alpay olanlara, "Bu da ne böyle?" diyerek tepki verdi. Milli futbolcu soruları yanıtlamadı.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.