HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Avrasya'ya rekor katılım

20.10.2003 00:00:00
Yarışa katılanların büyük bir bölümü Boğaziçi Köprüsü üzerinde mola vererek, hatıra fotoğrafı çektirdiler. Katılımcılar yılda bir kez köprüden yaya geçme fırsatı buldukları için köprünün çeşitli bölümlerinde hatıra fotoğrafı çektirmeye ihmal etmedi. Bu arada, bazı katılımcılar köprü üzerinde sofra kurup kahvaltı yaparken, Belediye Başkanı Gürtüna bu grubun kahvaltısına kısa süre eşlik etti.

İp cambazı da vardı

Halk Koşusu öncesi ve sonrasında Altunizade Köprüsü'nün ön kısmında bir ip cambazı, yaptığı gösterilerle beğeni topladı. Bakan Şahin ile beraberindekiler, koşu sırasında ip cambazının gösterisini izlemek için bir süre durdu. Cambazın akrobatik hareketleri katılımcılar tarafından alkışlandı.

Su tankerleri imdada yetişti

Koşuya katılanlar için yarışın belirli yerlerinde su tankerleri yerleştirildi. Katılımcılar da su içebilmek ve yüzlerini yıkayabilmek için bu tankerlere adeta hücum etti.

25 ambulans hazır bulundu

Yarış sırasında 25 adet ambulans, tam teşekküllü bir çadır hastaneile sağlık ekibi hazır bulundu. Güzergah üzerindeki hastaneler de acil vakalara karşı hazır halde bekletildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.