HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Emlak Bankası çalışanları atakta

13.06.2001 00:00:00
Tüm Banka ve Sigorta Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Ali Rıza Camcı, kamu bankalarının çalışanlarının seferberlik ilan ettiklerini açıkladılar. Camcı, Emlak, Ziraat ve Halk Bankası çalışanlarının, TBMM'ye sunulacak yasa tasarısında yapılan değişiklik ve eklenmek istenen maddelerin Meclis'ten geçmemesi için çaba harcayacaklarını kaydetti.

Ali Rıza Camcı, Cumhurbaşkanı'na, Başbakan'a, milletvekillerine, siyasi partilerin genel başkanlarına, belde, ilçe ve il teşkilatlarına yasa taslağını yazılı ve sözlü olarak anlatacaklarını ifade etti. Camcı, yeni tasarı ile bankaların yönetim kurulunca istihdam fazlası olarak tespit edilen banka personelinin zorunlu naklinin tasarlandığını vurgulayarak, böylelikle dilendiği kadar şube kapatılabilineceği ve tasfiye sürecinin hızlandırılabilineceğini ileri sürdü.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.