HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

E.T. yeniden vizyonda

05.07.2001 00:00:00
Steven Spielberg'ün unutulmaz filmlerinden "E.T." daha önce yayınlanmamış bölümleriyle yeniden gösterime girecek.

Bilim kurgu sinemasının unutulmaz örneklerinden "E.T." gelecek bahar 20 yaşına giriyor. Filmin usta yönetmeni Steven Spielberg, dünyalı küçük çocuklarla arkadaşlık kuran ve herkesin kalbini çalan sevimli yaratığın 20'nci yaşını beyazperdede kutlayacak. "E.T.", daha önce yayınlanmamış kareleriyle 2002'de vizyonda.

Steven Spielberg'ün yapımcısı ve dostu Kathleen Kennedy'nin, usta yönetmenin "E.T." projesi hakkında verdiği bilgiye göre, proje gelecek bahara yetiştirilmeye çalışılıyor. Filme eklenecek bölümler yaklaşık 10 dakika uzunluğunda, ancak aralarında bütün bir sahne yok. Ek görüntülerin yanısıra, aralarında filmin başrol oyuncularından Drew Barrymore'la 6 yaşındayken yapılmış bir de söyleşi yer alıyor.

Spielberg'ün bir devam filmi çekmek istemediğini belirten Kennedy, yönetmenin "E.T."nin tek başın ayakta duran bir film olduğu görüşünü paylaşıyor. "James Bond", "Jurassic Park" veya "Indiana Jones" gibi filmlerin devamlarının çekildiğini, çünkü bu filmlerin bu iş için uygun olduğunu söyleyen ünlü yapımcı, aynı şeyin "E.T." için geçerli olmadığını belirtiyor. Filmin yeniden gösterime girmesinde herhangi bir ticari amaç gözetilmediğini de ekleyen Kennedy'e göre Spielberg, yeni nesli "E.T."yle tanıştırmak istiyor.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.