HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 MAYIS 2021, PERŞEMBE

Nihat'a yol göründü

11.10.2005 00:00:00
Ekonomik krizde bulunan Real Sociedad, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Nihat Kahveci'nin durumuyla ilgili kararını ocak ayına kadar verecek.

Kulüp başkanı Miguel Fuentes, "Şu andaki mevcut ekonomik durum bu ama Nihat'ın sözleşmesini uzatmak için gayret göstereceğiz. Ocak ayından önce neler olduğunu söyleyeceğiz" dedi.

Birlikte göreceğizTürk futbolcu ile konuşup, neler olacağını hep birlikte göreceklerini söyleyen Fuentes, "Ekonomik durum oldukça kötü, tabiki bunu müzakere masasının üzerine koyacağız. Nihat çok önemli bir futbolcu, şimdiye kadar çok büyük transfer teklifleri aldı ve sanırım daha fazlasını da alacak" değerlendirmesinde bulundu. Real Sociedad'ı yakından izleyen gazeteciler ise, Nihat'ın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakıyorlar. Öte yandan yaklaşık 31 milyon Avro borcu bulunan ve bu sezon için de 12 milyon Avro bütçe açığı beklenen Real Sociedad'ın "alarm vermesine" gerek olmadığını kaydeden kulüp başkanı, "Real, kapanacak değil ama herşeyi açıklıkla açıklamak gerekiyordu" şeklinde konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.