HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Polise uyuşturucu konferansı

28.09.2001 00:00:00
Adıyaman Polisevi'nde düzenlenen "Uyuşturucu Kullanımı ve Zararları" konferansında karakol ve şubelerde görevli polislere 2 saatlik konferans verildi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu konferansa katılan 135 polis memuruna madde bağımlılığı konusunda ve uyuşturucu çeşitlerinin tanıtımı için operasyonlar, gençlerin kandırılması, uyuşturucu bağımlılarının kriz anları ve uyuşturucuların tanıtımıyla ilgili görüntüler gösterildi. Yaklaşık 2 saat süren konferansta bilgi alışverişinde bulunan polis memurları, normal hayatlarında hata yapmamaları için öncelikle polislerin bu konuları iyi bimesi gerektiğini belirten Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürü Yusuf Mollaoğlu şunları söyledi; "Madde bağımlılığı insan vucudunun zorla verilen madde insan vücudundaki hücrenin yaşam listesine dahil oluyor. İleriki zamanda bu maddeler alınmadığı zaman hücre beyne sinyal gönderir ve beynin komutu doğrultusunda o maddeyi almak için aşırı çaba gösterirsiniz.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.