HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 26 TEMMUZ 2021, PAZARTESİ

SAMSUNSPOR ROTASINI ÇİZDİ

23.10.2003 00:00:00
Samsunspor Yönetim Kurulu, yaptığı toplantı sonucunda, Gaziantepspor maçı ile ilgili olarak izleyeceği yol haritasını belirledi. Kırmızı-beyazlılar, itiraflarından dolayı eski hakem Sadık İlhan hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacak, Futbol Federasyonu'na konunun araştırılması için başvuracak ve Lig Birliği'ni olağanüstü toplantıya çağıracak.

Yavuz görevini bıraksın

Samsunspor Basın Sözcüsü Ercan İnce, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, itiraflarından dolayı eski hakem Sadık İlhan hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacaklarını, aklanana kadar Merkez Hakem Komitesi (MHK) Başkanı Bülent Yavuz'un görevinin başında durmaması gerektiğini söyledi.

Faturayı kim ödeyecek?

Gaziantepsor maçını hakem hatası yüzünden kaybettiklerini, bütün spor kamuoyunun hakem hatası noktasında birleştiğini vurgulayan Ercan İnce, "Ne yazık ki kurularak gönderilmiş bir hakemle karşı karşıya kaldık. Verilmeyen 2 gölümüz, cezalı duruma düşen 3 oyuncumuz var. Son saniyede çalan düdükle birlikte yapılan 3. ihtar nedeniyle sahamızın kapatılması gündeme gelebilir. Bunların faturasını kim ödeyecek?" diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.