HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 MAYIS 2021, SALI

Ve Hakan Bilal Kutlualp istifa etti

17.10.2005 00:00:00
SON HABER Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Hakan Bilal Kutlualp, görevinden istifa etti.

Beklenen istifa Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bilal Kutlualp, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.Büyük Kulüp'te bir basın toplantısı düzenleyen Kutluap, istifasını açıklayarak, başkan Aziz Yıldırım'ın "Ayrıl" isteğini yerine getirdi.

Başkan Divan'da ağır konuşmuştu

Yıldırım, geçtiğimiz cumartesi günü yapılan kulübün olağan yüksek divan kurulu toplantısında, istifa etmesini istediği yönetim kurulu üyesi Hakan Bilal Kutlualp'e, "Ben seninle çalışmam arkadaş, bunu bil. Onun için senin ayrılman lazım buradan. Karar senindir, ama senin olduğun yerde hiçbir yönetim kuruluna Aziz Yıldırım girmez" demişti.

Kulübe zarar veremezdim

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu'ndan istifa ettiğini açıklayan Asbaşkan ve Dış İlişkiler Sorumlusu Hakan Bilal Kutlualp, polemiklere girip kulübe zarar vermeyi düşünmediğini, bu nedenle istifa kararı aldığını söyledi. Kutlualp, divan kurulu toplantısında, başkan Aziz Yıldırım'ın kendisine yönelik sözlerindeki tarz ve üsluba şaşırmadığını, ancak üzüldüğünü kaydetti.

Amaç koltuk ise, biat edeceksin

İstifası gündeme geldiğinden bu yana, bunu gerçekleştirmeyişinin, ileri sürüldüğü gibi koltuk sevdasıyla ilgisi olmadığını ifade eden Kutlualp, "Eğer koltuk sevdam olsaydı, o koltukta kalmanın kuralları bellidir. Başkana itiraz etmeyeceksin, biat edeceksin. Orada kalmak bir amaç olsaydı buna uymak kolaydı. Ama onurum ve şahsiyetim biat etmeye izin vermezdi. " şeklinde konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.