HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Yozgat'ın göze kupada

03.08.2001 00:00:00
Lig öncesi 3. etap çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren Yimpaş Yozgatspor, fizik, kondisyon ve taktiksel çalışmalar yaparak TSYD Ankara Şubesi Turnuvası'na hazırlandı.

Teknik direktör Bahri Kaya, daha önce yaptıkları maçlarda görülen aksaklıkları gidermeye çalıştıklarını belirterek, "Turnuvada takımımızı son kez görme olanağı bulacağız" dedi. Oyuncularının lig öncesi eksikliklerini gidermeleri için idman dozajını yine yüksek tutan Kaya, çalışmalar boyunca çeşitli uyarılarda bulundu. Özellikle sakatlık konusunda dikkatli olunmasını isteyen Kaya, bundan sonra oluşacak sakatlıkların kendilerini hayli zor durumda bırakacağını söyledi.

Teknik ve taktik ağırlıklı yapılan çalışmalarda ligde uygulanacak oyun sistemini oturtmak için çaba sarf eden Kaya, yakın bir zamanda eksikliklerinin kalmayacağına dikkati çekti. Ganalı oyuncular konusunda son kararını TSYD Kupası maçlarında vereceğini belirtti.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.