HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 AĞUSTOS 2021, CUMA

Akıl hastası dehşet saçtı

07.09.2001 00:00:00
Şanlıurfa'da akıl hastası olduğu bildirilen bir genç, sokak ortasında, bıçakla bir kadını öldürdü, bir erkeği de yaraladı.

Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Adana Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gördükten sonra 2 gün önce Şanlıurfa'ya dönen Şükrü Suveren, SSK Hastanesi önünde Emine Aslan'ı (38), Süleymaniye Mahalesi'nde de Hüseyin Göçer'i bıçakladı.

Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri, Şükrü Suveren'i kısa süren kovalamaca sonucu, Süleymaniye Meydanı'nda suç aleti bıçak ile birlikte ele geçirdi.

Olayda ağır yaralanan ve SSK Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Emine Aslan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ağır yaralanan Hüseyin Göçer'in tedavisinin ise SSK Hastanesi'nde sürdürüldüğü bildirildi.

Yetkililer, Şükrü Suveren'in akıl hastası olduğunu ve 2 gün önce Adana'da tedavi gördükten sonra geri döndüğünü belirterek, olayın herhangi bir husumetten kaynaklanmadığını, soruşturmanın sürdürüldüğünü ifade ettiler.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.