HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Aynı sahneyi yaşarız

16.07.2001 00:00:00
İstanbul'daki hazırlık döneminin çok iyi geçtiğini söyleyen Ogün, bugün başlayacak Almanya kampından bomba gibi döneceklerini belirtti ve ekledi: "Taraftarımızın desteğiyle şampiyonluk sahnesini tekrarlarız"

Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Ogün Temizkanoğlu, geçen sezon başında yaşadıkları sıkıntıları, yeni sezon öncesi yaşamadıklarını söyledi. Ogün, geçen yıl yeni bir kadroyla sezona başladıklarını anımsatarak, "Geçen yıl (Ya başarılı olamazsak) korkusu yaşıyorduk. Bu yıl ise aynı endişeyi duymuyoruz. Aksine kendimize güvenimiz tam" dedi.

Er meydanında farklıyız

Ogün, Almanya'da hazırlık maçları yapacaklarını da kaydederek, "Bu maçlarda çok farklı galibiyetler veya yenilgiler alabiliriz. Sonuçta bunlar hazırlık maçıdır. Geçen yıl da hazırlık maçlarında tökezlediğimiz olmuştu ama, er meydanında farklıydık. Taraftarlarımızın da desteğiyle mutlu sona ulaşmıştık. Bu sezon yine aynı sahneyi yaşayacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

Yeniler uyum sağladı

Ogün, takıma yeni katılan futbolcular için kararı teknik direktör Mustafa Denizli'nin verdiğini de belirterek, "Denizli'nin eksik noktaları en iyi şekilde doldurduğundan eminiz" şeklinde görüş belirtti.

İstanbul'daki hazırlık çalışmalarının çok iyi geçtiğini ifade eden Ogün, yeni transferlerin uyum sorununu atlattıklarını ve idmanlarda son derece iyi performans sergilediklerini söyledi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.