HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

Bursaspor'da Okan sorunu çözülemedi

25.06.2001 00:00:00
Fransa'nın Marsilya kulübüyle 5 yıllık sözleşme imzalayan Okan Yılmaz'ın sözleşmesinin feshi için yapılan görüşmeler olumsuz sonuçlandı. Fransa'da Marsilya Kulübü yöneticileriyle bir araya gelen Bursaspor Teknik Asbaşkanı Nihat Şengezer ve Amatör Şubeler Sorumlusu Lemi Keskin, sözleşmenin feshi konusunda ortak bir karara varılamadığını bildirdiler.

Karar bugün verilecek

Nihat Şengezer, Okan'ın Bursaspor'da oynama isteğini Fransız kulübünün yetkililerine ilettiklerini belirterek, şunları söyledi: "Biz, (Okan bizim oyuncumuz) diyoruz, onlar da, (Okan bize imza attı, Marsilya'da oynayacak) yanıtını veriyorlar. Kontratı görmek istedik, onlarda genç futbolcunun Bursaspor ile yaptığı sözleşmeyi istediler. Karşılıklı alternatif önerilerde bulunduk. Karşı taraftan aldığımız önerileri bugün görüşüp kararımızı vereceğiz."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.