HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Ergin Ataman imzaladı

27.06.2001 00:00:00
Fatih Terim'in İtalyanlar'ın ünlü kulübü Milan ile sözleşme imzalamasından sonra bu defa Efes Pilsen'i geçen sezon çalıştıran Ergin Ataman, Siena Kulübü'yle iki yıllık mukavele imzaladı.

Büyük ilgi

Siena'da kulüp binasında iki yıllık mukaveleyi imzalayan Ataman'a İtalya medyası büyük ilgi gösterdi. Efes Pilsen'i geçen yıl Suprolig'de Avrupa üçüncüsü yapan Ergin Ataman, yaptığı açıklamada, "Siena Kulübü'ne imza atmam Türk basketbolunun geldiği yeri gösterir. Benim Siena ile çalışacak olmam gurur verici bir olay" dedi.

Ataman'ın hedefi çifte kupa

İtalyan kulübü'nün yeni sezonda çifte şampiyonluk hedeflediğini belirten Ataman, "Yöneticiler yeni sezon için 4 milyon dolar bütçe ayırdılar. Gelecek sezon hedefimiz hem İtalya'da şampiyonluk, hem de Saporta Kupası'nı kazanmak" diye konuştu.

Terim ile Ataman'ı yarıştıracaklar

Bu arada, İtalya medyası da Ergin Ataman'ın imzasına büyük önem veriyor. Bazı gazetelerin "Milanlı Fatih Terim mi, Sienalı Ergin Ataman mı başarılı olacak?" şeklinde yorum yapmaları dikkat çekti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.