logo
16 HAZİRAN 2024

Esenyurt’ta okullar gözetleniyor

Esenyurt’ta polis ekipleri, okul önlerinde helikopter destekli asayiş uygulaması gerçekleştirdi

12.01.2024 11:15:00 / İHA
Esenyurt’ta polis ekipleri, okul önlerinde helikopter destekli asayiş uygulaması gerçekleştirdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü koordinasyonu ile Esenyurt’ta okulların önünde helikopter destekli asayiş uygulaması yapıldı. Yapılan polis uygulama noktalarında Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube ve Çocuk Şube ekipleri yer aldı.

Uygulamada durdurulan araçlar aranırken, servis sürücüsünün de belgeleri kontrol edildi.

Yapılan denetim noktasında durdurulan bir vatandaş, okul önlerindeki bu asayiş uygulamaları konusundaki memnuniyetini dile getirdi ve polise teşekkür etti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün, eğitim öğretim sürecinde okul çevrelerindeki şüpheli şahıslara, umuma açık yerlere, okul servis araçlarına, park ve bahçelere yönelik uygulamalara devam edeceği belirtildi.
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 624 09 99
E-posta: internet@yenimesaj.com.tr gundogdu@yenimesaj.com.tr


WhatsApp iletişim: (542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Sözleşmesiz yazar, muhabir ve temsilcilere telif ödemesi yapılmaz.