HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 20 HAZİRAN 2021, PAZAR

Fransa’daki Müslümanlar: ‘İşbirlikçi Macron’

15 19:49:00.05.2021
Paris'te Filistin'e destek gösterisi
Fransa’nın başkenti Paris’te yüzlerce kişi İsrail’in Gazze’e yönelik saldırılarını kınayarak Filistin’e destek gösterisi gerçekleştirdi.
 
Gazze’ye yönelik saldırıları devam İsrail çeşitli ülkelerde protesto ediliyor. Fransa’nın başkenti Paris’te yüzlerce kişi İsrail saldırılarını protesto etmek için sokaklara döküldü.
 
Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin’in daha önce yapılan benzer bir gösteriyi işaret ederek gösteriye izin vermemesine rağmen toplanan kalabalığa karşı önlem alan Paris polisi, gösterinin gerçekleştirileceği güzergah üzerinde güvenlik önlemlerini arttırdı.
 
 Engellere rağmen toplanan kalabalık İsrail karşıtı ve “Filistin için adalet istiyoruz” , “Kahrolsun katil İsrail”, “İşbirlikçi Macron” sloganları attılar.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.