HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 02 AĞUSTOS 2021, PAZARTESİ

Gaziantep'den eminim

05.08.2001 00:00:00
Tevfik Lav, takımına olan güvenini vurgulayarak, "Adımın Tevfik Lav olduğundan ne kadar eminsem, Gaziantep'in bu yıl büyük işler yapacağından o kadar enimim" dedi.

Süper Birinci Futbol Ligi'nde yer alan ve Türkiye'yi UEFA Kupası'nda başarıyla temsil etmeyi hedefleyen Gaziantepspor, hazırlıklarını sürdürüyor. Gaziantepspor'un gerçek gücünün görülebilmesi için zamana ihtiyaç olduğunu kaydeden Lav, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Türkiye bu yıl Gaziantepspor'u konuşacak. Gaziantepspor için bu yıl herşey çok güzel olacak. Çok ciddi, malzemeden çalmadan, süte su katmadan yükleme yaptık. Gerçek performansımız, ligin 3. ya da 4. haftasında görülecek.

Zamana ihtiyaç var

Zaman içinde herkes ligde Gaziantepspor'un sistem, mücadele ve kararlılık farkını görecek. Bir felsefeyi, bir sistemi, ilke ve prensipleri oturtmak için bol tekrara ihtiyaç var. Sistem oturduğunda her futbolcu düşünmeden ne yapması gerektiğini bilecek. Bunun için Gaziantepspor'un biraz daha zamana ihtiyacı var.

Elimdekini kullanırım

Lav, takımda hangi oyuncular varsa onlarla çalışacağını, yakınmayan, mazeret aramayan, elindeki malzemeyle yapabileceğinin en iyisi yapmayı görev bilen bir teknik direktör olduğunu bildirdi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.