HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 MAYIS 2021, PAZARTESİ

Gelirsem temizlik yaparım!

22.09.2005 00:00:00


SON HABER Sinan Engin'den bomba açıklama !.. Engin, "Bazı futbolcular Rıza'nın arkasından konuşuyor. Ben gelirsem temizlik yaparım. Ama yönetim de 1-2 hafta sonra elmalarla armutları ayıracak!.." dedi.. İşte Engin'in açıklamaları..

Radyospor'da yayınlanan "Osman Şenher'le Perde Arkası" programında Orhan Salkınaz ve Osman Şenher'in sorularını yanıtlayan Sinan Engin çarpıcı açıklamalar yaptı:

Sinan Engin, Rıza Çalımbay'ın Ajansspor'da Sergen hakkında yaptığı açıklamalara atıfta bulunarak, "Sergen, kendini bıraktı. Ona şans tanımak lazım. Sorumluluk vermek lazım. İnşallah bu demeçlerden sonra düzelir." dedi..

Bazı futbolcuların Rıza Çalımbay'ın arkasından konuştuğunu söyleyen Sinan Engin, "Futbolcu sahaya, idmana sorunsuz çıkmalı. Kafası rahat olmalı. Ama onlara patronun kim olduğunu da hissettirmek lazım." dedi.. Engin, "Yönetim zaten 1-2 maçtan sonra elmalarla armutları ayıracak" diyerek de operasyon sinyalleri verdi..

Sinan Engin yönetimden kendisine menajerlik teklifi gelip gelmediği ve siyah beyazlı takımda görev alıp almayacağı konusunda ise şunları söyledi:

"Bana teklif gelmedi. Kimseye de geldiğini sanmıyorum. Ben çalışmayı düşünmüyorum zaten. Çünkü bazı şartlar oluşmalı. Bu şartlarda gelirsem biz de kaybolur gideriz. Ortam yanlış. Geleceksem düzeltmek için gelirim. Güçlü ve yetkili gelmek isterim. Temizlik yaparım !.."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.