HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 13 MAYIS 2021, PERŞEMBE

Gökçe eşine kafa attı!

21.10.2005 00:00:00
SON HABER Ekonomist-Yazar Deniz Gökçe, eşi Leman Gökçe'ye kafa attığı gerekçesiyle 844 YTL para cezasına çarptırıldı.

NTV'de Eko-Diyalog programını hazırlayan Deniz Gökçe, geçen Aralık ayında kötü giden evliliklerini konuşmak için Erenköy'deki evlerinde, eşi Gülü Leman Gökçe ile bir araya geldi. Gökçe çifti, arkadaşlarının yanında sert şekilde tartıştılar.

Güllü Leman Gökçe, tartışmanın ardından Deniz Gökçe'nin kendisine, arkadaşlarının gözleri önünde kulaklarından tutarak kafa attığı iddiasıyla dava açtı. Gülü Leman Gökçe, Amerikan Hastanesi'nden aldığı 5 günlük iş göremez raporunu delil olarak mahkemeye sundu. Deniz Gökçe ise eşini dövmediğini, tartışma sırasında sinirlenip Gülü Leman Gökçe'yi ittiği sırada kafasını bir yere vurmuş olabileceğini söyleyerek kendisini savunmuştu.

Kadıköy 3'üncü Sulh Ceza Mahkemesi'nde, 9 aydır görülen davanın karar duruşmasına taraf avukatları katılırken Deniz Gökçe ve Gülü Leman Gökçe gelmedi. 'Aile efradına kötü muameleden' hakkında 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davada mahkeme Deniz Gökçe'yi 844 YTL para cezasına çarptırdı. Ancak verilen para cezası sanığın 2 yıl içinde aynı suçu işlemesi durumunda ödeme şartı konularak ertelendi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.