HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 MAYIS 2021, PAZAR

İktidar kirli oyun içinde

23.09.2005 00:00:00
İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'nun BTP aleyhine kampanya başlatmasını değerlendiren BTP Genel Başkan Yardımcısı Berk; BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş ile ilgili hukuk dışı karalama kampanyası başlatan iktidarın kirli bir oyun içinde olduğunu ifade etti.

Bu saldırı sürpriz değilBTP Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Berk, terör örgütü PKK'nın sempatizanlarından bölücü azınlıklara; rantçı, neidüğü belirsiz sermayeden ülkemizi bölüp-parçalamak isteyen Yahudi lobilerine; misyonerlik teşkilatlarındnan, ABD'sine ve AB'sine kadar Türkiye üzerinde hesapları olanlarla iyi geçinmeye çalışan AKP'nin, milletimizin gerçek sözcüsü ve milli duruşun tek adresi haline gelen BTP'yi hedef almasının süpriz olmadığını belirtti.

BTP onurlu duruşun adresiBerk, şunları ifade etti: "AKP iktidarının BTP'yi hedef seçmesinin sebebi işlediği cürümlerini milletimize izah edemeyecek noktaya gelinmesindedir. AKP'nin yanlış icraatlarına zamanında ve onurlu, tutarlı bir duruşla karşı çıkan ve milletimizi haberdar eden BTP'ye hınçla dolu olan iktidar, baltayı taşa vurmuştur."

Detay için tıklayın: http://www.yenimesaj.com.tr/index.php?sayfa=politika&haberno=5344&tarih=2005-09-23


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.