Milli ara sona erdi
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
Spor Toto Süper Lig
Bugün:
20.30 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom)
Yarın:
13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)
21 Ekim Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)
16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Osmanlı)
19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova)
22 Ekim Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Medical Park)
Spor Toto 1. Lig
Bugün:
19.00 Denizlispor-Afjet Afyonspor (Denizli Atatürk)
Yarın:
14.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Osmanlı)
19.30 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)
19.30 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep)
21 Ekim Pazar:
14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)
16.30 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
22 Ekim Pazartesi:
19.00 Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
21 Ekim Pazar:
13.30 Tokatspor-Kırklarelispor (Tokat Gaziosmanpaşa)
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
15.00 Tuzlaspor-Sivas Belediyespor (Tuzla Belediye)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor (Darıca İlçe)
15.00 Fatih Karagümrük-Etimesgut Belediyespor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Şanlıurfaspor-Pendikspor (Şanlıurfa GAP)
19.00 Menemen Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Menemen İlçe)
19.00 Tarsus İdmanyurdu-Bandırmaspor Baltok (Tarsus İlçe)
19.00 Fethiyespor-Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)
Beyaz Grup
21 Ekim Pazar:
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gümüşhanespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.30 Keçiörengücü-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ankara Aktepe)
14.30 Niğde Anadolu-Bayrampaşa (Niğde 5 Şubat)
14.30 Hacettepe-İnegölspor (Ankara OSTİM)
15.00 Sarıyer-Gaziantepspor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 UTAŞ Uşakspor-Ankara Demirspor (Uşak 1 Eylül)
19.00 Yılport Samsunspor-Kastamonuspor 1966 (Samsun Yeni 19 Mayıs)
19.00 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)
19.00 Manisaspor-Eyüpspor (Manisa 19 Mayıs)
TFF 3. Lig
1. Grup
21 Ekim Pazar:
14.00 Yomraspor-Batman Petrolspor (Yomra İlçe)
14.00 Erzin Belediyespor-Şile Yıldızspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
14.00 Artvin Hopaspor-Gebzespor (Hopa İlçe)
14.30 Kozan Belediyespor-Silivrispor (İsmet Atlı)
15.00 Körfezspor-Erbaaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
15.00 Nazilli Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Nazilli İlçe)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Hekimoğlu Trabzon (Tepecik Şenol Güneş)
17.00 Tire 1922-Karbel Karaköprü Belediyespor (Tayfur Çiçek)
2. Grup
21 Ekim Pazar:
13.00 Düzcespor-Yeni Orduspor (Düzce 18 Temmuz)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Van Atatürk)
14.00 Elaziz Belediyespor-Pazarspor (Elazığ Atatürk)
14.00 Adıyaman 1954-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Adıyaman Atatürk)
15.00 Alibeyköyspor-Altındağ Belediyespor (Alibeyköy)
15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Dr. Fehmi Öncel)
15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
15.00 Esenler Erokspor-Kırşehir Belediyespor (Esenler)
22 Ekim Pazartesi:
15.00 Karşıyaka-Osmaniyespor (İzmir Atatürk)
3. Grup
21 Ekim Pazar:
14.00 Bayburt İl Özel İdare-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman)
14.00 Fatsa Belediyespor-Gölcükspor (Fatsa İlçe)
14.00 1461 Trabzon-Turgutluspor (Ahmet Suat Özyazıcı)
14.00 Cizrespor-Diyarbekirspor (Cizre İlçe)
14.30 Çorum Belediyespor-Bucaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Karacabey Belediyespor-Payasspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
15.00 Muğlaspor-Halide Edip Adıvarspor (Muğla Atatürk)
19.00 Kocaelispor-Bağcılarspor (Kocaeli)
22 Ekim Pazartesi:
14.30 Ankara Adliyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Ankara OSTİM)