HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 MAYIS 2021, PAZAR

Sobadan sızan gazdan zehirlenen çift öldü

24.10.2005 00:00:00
SON HABER Konya'da Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir kişi ile eşi, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü.

Merkez Selçuklu İlçesi Sancak Mahallesi'nde bir sitenin dördüncü katında oturan ve Konya Emniyet Müdürlüğü İkmal Şube Müdürlüğü'nde teknik eleman olarak çalışan Adem Nacak (44), eşi Meryem Nacak (42) ve 4 çocuğuyla birlikte sahura kalktı.

Nacak çifti, sahurdan sonra içinde kömür yanan sobanın hava deliklerini kapatarak tekrar yattı. Adem ve eşi Meryem Nacak, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü. Uyandırmak amacıyla yatak odasına giren çocukları, anne ve babalarını ölü olarak buldu.

Biri üniversite, ikisi ilköğretim okulu ve biri de lise öğrencisi olan çocukların gazdan etkilenmedikleri öğrenildi. Yetkililer, yapılan araştırmada yatak odasındaki sobanın sıcaklığını halen koruduğunu, ancak havalandırma deliklerinin tamamen kapalı olduğunu bildirdi. Çiftin cesetlerinin, otopsi için Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılacağı öğrenildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.