HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 AĞUSTOS 2021, CUMA

Tantan operasyonu mu?

27.05.2001 00:00:00
ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, Botaş operasyonundan ve konunun araştırılmasından mutluluk duyduğunu öne sürdü. Yılmaz, bir gazetecinin "Başlatılan Botaş operasyonunu nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine, bu gelişmeyi, konunun derinliğine incelenerek, gerçeklerin ortaya çıkarılması ve bugüne dek yanlış yönlendirilen kamuoyunun bilgilendirilmesi anlamında çok önemsediğini savundu.

Gerçek mi, şaka mı?

Yılmaz'ın bir gazetecinin İçişleri Bakanı Sadettin Tantan'ın görevden alınacağı ve yerine Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın getirileceği yolundaki sorusuna, "Bunu az önce havaalanında öğrendik, çok memnun oldum. Hiç haberim yoktu" şeklinde cevap vermesi dikkat çekti.

Yılmaz, bakanlık sayısında azaltmaya gidilmesi konusunda bir çalışma olup olmadığı yolundaki bir başka soru üzerine, geçen hafta yapılan liderler toplantısında Bakanlar Kurulunun pazartesi günü 2 yıllık görev süresini tamamlayacağını ve Başbakan Bülent Ecevit'in aynı gün yapacağı basın toplantısında kabinenin görev süresini değerlendireceğini

bildirdi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.