HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 MAYIS 2021, PAZAR

Ve Bulak da gitti!

25.09.2005 00:00:00
Denizlispor'da Giray Bulak devri sona erdi! Başkan Zafer Katrancı, Gaziantepspor yenilgisi sonrası yapılan olağanüstü toplantı sonrası Bulak'ın görevine son verdiklerini söyledi.

Gaziantepspor mağlubiyetinin ardından olağanüstü toplanan yeşil-siyahlı yönetim, tecrübeli teknik adamla yolları ayırma kararı aldı.

Toplantı sonrasında açıklama yapan kulüp başkanı Zafer Katrancı, Giray Bulak'ın görevine son verdiklerini belirterek, "Yeni teknik direktör olarak Ersun Yanal da dahil olmak üzere birçok teknik direktörle temasa geçeceğiz" dedi.

Bulak'ın karşılaşma sırasındaki tavır ve hareketlerinin kendilerini üzdüğünü ve yönetime yönelik sözlerinden dolayı bu kararı aldıklarını belirten Katrancı, şöyle konuştu: ''Maçta yenersiniz, yenilirsiniz bunlar olağan şeylerdir. Ama yönetime karşı bağırması, bazı hareketlerde bulunması yanlıştı. Maç sonrası kendisini çağırdık, yollarımızı ayırmak istediğimizi söyledik, 'ayrılmak istemiyorum, arzu ederseniz gönderirsiniz' dedi. Bunun üzerine kendisiyle çalışamayacağımızı söyledik.''

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Bulak, maç sonunda yaptığı basın toplantısında, ''istifa etmem, kovarlarsa giderim'' demişti. 
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.