HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 MAYIS 2021, SALI

Yağışlı günlere devam

23.09.2005 00:00:00
SON HABER Yağışların yarın ve pazar günü de etkisini sürdüreceği bildirildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yurdun kuzey ve batı bölgelerinde bugün görülen yağışlar, yarın kuzey ve iç kesimlerde devam edecek.

Kuzey Ege kıyıları ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu dışında tüm yurtta yarın yağış beklenirken, özellikle sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların, Batı Karadeniz'de etkili olması bekleniyor.

Karadeniz, Marmara'nın kuzey ve doğusu, Kuzey Ege'nin iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Doğu Akdeniz, pazar günü sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkisi altına girecek.

Yetkililer, yarın Batı Karadeniz, pazar günü ise Marmara'nın kuzey ve doğusuyla Karadeniz Bölgesi'nde beklenen etkili ve sürekli yağışların doğuracağı olumsuz koşullara karşı vatandaşları uyardı.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.