HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Yangın korkuttu

11.09.2001 00:00:00
Edirne'de anız yangınları nedeniyle karayollarından ulaşımda kısa süreli aksama olurken, telefon direkleri ve ağaçlar yandı.

TEM Otoyolu'nun Edirne gişeleri yakınında başlayarak 3 kilometrelik bir alana yayılan anız yangınının, yerleşim yerlerine ulaşması, heyecana neden oldu. TEM Otoyolu Edirne gişileri yakınından başlayarak, anız tarlalarından, yerleşim yerlerine kadar ulaşan yangına, ilk olarak Havsa Belediyesi İfaiye ekipleri müdahale etti.

Yangın, Avrupa Kent sakinlerinin kendi çabaları ve itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle güçlükle kontrol altına alındı. Anız yangınında, tarlalardaki ağaçlar ve telefon direkleri zarar görürken, Kıklareli-Edirne arasındaki ulaşımın sağlandığı karayolu ile TEM Otoyolu, aşırı duman ve ateşin karayolunun yanına kadar gelmesi nedeniyle araç trafiğine kısa süreli kapatıldı.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.