HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 22 HAZİRAN 2021, SALI

Yeni Mesaj'dan dijital atılım

Gazeteniz Yeni Mesaj, gelişen kadrosuyla değişen dünyada da var olduğunu göstermek amacıyla bir video hazırladı. Genel Müdür Sabri Terzi, hazırlanan videoda Yeni Mesaj okurlarından bir de istekte bulundu

12.01.2021 19:16:00
Yeni Mesaj'dan dijital atılım
Yeni Mesaj'dan dijital atılım
Günümüz insanı zamanının büyük bölümünü cep telefonunda geçiriyor. Güncel gelişmeleri, son dakika haberlerini 24 yıldır basın sektöründe olan Yeni Mesaj'ın internet sitesinden an be an takip edebilirsiniz.

Yeni Mesaj haber sitesinin yanı sıra Yeni Mesaj'ın youtube kanalı Yeni Mesaj TV'de de uzman görüşlerini ve canlı yayınları izleyebilir, fikirlerinizle katkıda bulunup yorum yapabilirsiniz.

Yeni Mesaj, gelişen kadrosuyla değişen dünyada da var olduğunu göstermektedir. Daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlayan Yeni Mesaj gazetesi, fikir mimarı Prof. Dr. Haydar Baş'ın görüşlerinin herkese ulaşmasının gayreti içerisindedir.

Evet, Türkiye! Siz de Yeni Mesaj'ı takip ederek, en yeni haberleri ve yazarları okuyup, dostlarınızla paylaşarak sesimizin daha da uzaklara ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler...


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.