HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

Antalyaspor'da şok sürüyor

14.08.2001 00:00:00
Antalyaspor'da 8-1'lik Ankaragücü yenilgisinin şoku sürüyor. Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Bulat, yaptığı açıklamada, yötenim kurulunun toplanarak farklı yenilgiyi değerlendireceklerini söyledi

Antalyaspor'da 8-1'lik Ankaragücü yenilgisinin şoku sürüyor. Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Bulat, yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun toplanarak, farklı yenilgiyi bütün yönleriyle değerlendireceğini söyledi. Teknik direktör Cezmi Turhan'ın maçtan sonra soyunma odasında söylediği "Bu bir futbol kazasıdır" sözünün 8-1'lik yenilgiyi açıklamaya yeterli olmadığını belirten Bulat, takımın kötü futbol oynadığını kaydetti.

Tarihi yenilgi

Antalyaspor'un tarihindeki en ağır yenilgiyi aldığını hatırlatan Bulat, şunları söyledi: "Antalyaspor, ne geçmişiyle, ne hedefleriyle ve ne de kadrosuyla böylesine bir hezimeti hak etmemiştir. Kötü futbol oynadık ve farklı yenildik. Gereken her türlü önlemi alarak Antalyaspor'u bu durumdan kurtaracağız. Gerekirse kadroyu yeni oyuncularla takviye edeceğiz. Böyle bir ihtiyacın olduğunu gördük."

Parayla alakası yok

Teknik Direktör Cezmi Turhan ile ilgili eleştirileri de değerlendiren Bulat, yapılacak toplantıda, Turhan'ın görüşlerinin alınacağını belirterek, toplantıdan önemli kararlar çıkabileceğini söyledi. Bulat, teknik heyete her türlü desteğin verildiğini, futbolcuların bazılarının alacaklarının olmasına rağmen, 8-1'lik yenilginin bununla ilişkilendirilmemesi gerektiğini kaydetti. Bulat, "Eğer futbolcular paralarını alamadıkları için bu yenilgi olmuşsa, bu mesleki ahlakla bağdaşmaz. Ama ben, futbolcularımızın bu yüzden böyle oynadıklarına inanmıyorum. Çünkü onlarla anlaştık ve her türlü taahhütte bulunduk" diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.