HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Aybaba: Taraftar istedi diye istifa etmem

18.10.2003 00:00:00
Bordo-mavili kulüpte bir genel kurul yapılacağını ve tarihin yaklaştığını ifade eden Samet Aybaba, "Ondan sonra herkes şapkasını önüne alır düşünür. Ne yapacağına karar verir. Ama birileri istedi diye değil. İşini yapmamaktan kaynaklanan bir rahatsızlık varsa teknik direktörün istifası büyük bir mutluluktur. Trabzonspor, ciddi bir kurumdur. Trabzonspor'un antrenörü ciddi olmalıdır" dedi.

Gerekeni yapıyoruz

Romaschenko'nun sağ kanatta oynamasıyla ilgili yapılan eleştirilere katılmadığını ifade eden Aybaba, şöyle konuştu: "Mahalle ağzıyla yapılan bu eleştirileri bırakalım. Bu takımın bir sistemi var. Biz, 15 gün burada çalıştık. Rakip takımın 6 kez kasetini izledik. Hangi oyuncuyu nerede nasıl oynatacağımıza dair bir plan hazırladık. Böyle maça gelip biri şöyle dedi, biri böyle dedi. Bunları bırakalım. Genel sistemle ilgili bir sorundur. Maxim'in orada oynaması gerekiyordu, orada oynadı. İbrahim'in ters tarafta oynaması gerekiyordu, orada oynadı." Aybaba, savunmada sorunlarının sürdüğünü ifade ederek, "Çok basıt goller yiyoruz" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.