HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Bahçeli'yi sıkıntı sardı

23.05.2001 00:00:00
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin dünkü grup toplantısında, yeni siyasi oluşumları eleştirmeye çalıştı. Bahçeli'nin "Faturayı sadece siyaset kurumuna kesenler, aslında başka siyasi projelere altyapı oluşturmakla meşgul olanlardan başkası değildir" demesi dikkat çekti

Devlet Bahçeli, partisinin Meclis Grup toplantısında yaptığı konuşmanın büyük bölümünü Türkiye'nin yaşadığı kriz süreci ve buna ilişkin değerlendirmelere ayırdı.

Ekonomik krizin tek suçlusu ve sorumlusu olarak siyaseti gösterenlerin sayısı ve etkinliğinin oldukça fazla olduğunu anlatan Bahçeli, şunları kaydetti: "Bu çevrelere göre, krizin günah keçisi siyaset kurumu olduğuna göre çıkış yolu da daha çok bu yapıyla sınırlıdır. Böyle bir mantık, en iyi ihtimalle yaşananları ve yaşanacak olanları hafife almakla eş değerdir. Faturayı sadece siyaset kurumuna kesenler, aslında başka siyasi projelere altyapı oluşturmakla meşgul olanlardan başkası değildir."

IMF programında ikinci aşama

MHP Lideri Bahçeli, "Hükümetimizin uygulamaya koyduğu yeni ekonomik program ile birlikte ekonomik kriz sürecinde ikinci aşamaya geçilmiş olunmaktadır. Başka bir deyişle belirsizlik, panik ve sıkıntıların iç içe geçtiği kriz ortamından sonra, moral depolama, toparlanma ve yeniden yapılanma aşaması başlamış bulunmaktadır" dedi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.