HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Cimbom emin ellerde

06.08.2001 00:00:00
Cumartesi günü sezon açılışı için Diyarbakır'a gelen Galatasaray takımının iki genç eldiveni Kerem ile Mondragon, takımlarının kalesinin emin ellerde olduğunu belirttiler.

Uzun yıllar oynarım

Sezon açılışı maçı için önceki gün Diyarbakır'a gelen Galatasaray'ın iki yıldız ismi Kerem ve Mondragon, stadyumda herkesin ilgi odağı haline geldi. Galatasaray kalesinin emin ellerde olduğunu belirten genç file bekcisi Kerem, "Gencim ve daha uzun yıllar takımımın kalesini korurum. Önceki sezonlarda kazandığım tecrübemi artık kullanıyorum. Ben yalnız Galatasaray'ın başarısını düşünürüm. Teknik heyetimizin uygun gördüğü ölçülerde her zaman göreve hazırım." dedi.

Galatasaray'a bu sezon transfer olan Mandragon ise takıma yeni yeni alıştığını belirterek, "Bana güvenip transfer edenlere karşı mahçup olmayacağım. Gün geçtikçe kalemde devleşeceğim. Galatasaray taraftarı çok büyük." dedi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.