HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 13 HAZİRAN 2021, PAZAR

Çizme'de Türk kıyımı

10.11.2001 00:00:00
Fatih Terim'in Milan'dan ayrılışının ardından, Inter'in üç Türk futbolcusu Emre, Okan ve Hakan Şükür'ün de Milano'dan ayrılacağı iddia edildi. Inter'in Üç Türk futbolcusunun Udinese'ye satılacağını açıklayan İtalya'nın Tutto Sport Gazetesi, bu transfer için Başkan Moratti'den izin çıktığını bildirdi. Terim'in Milan'dan ayrılışının ardından Inter Teknik Direktörü Hector Cuper'in de Okan ve Emre hakkındaki son dönemdeki olumlu sözlerine karşılık, olabilecek bir transferin altında yatan sebepler hakkında soru işaretleri bırakıyor.

Yorum yapmıyorlar

Inter'in üç Türk futbolcusunun transferi gerçekleşirse, Ocak ayında Udinese forması ile mücadele etmeye başlayacağı açıklandı. Öte yandan milli takım kampında bulunan Okan, Emre ve Hakan Şükür konuşma yasağı nedeniyle bu konu hakkında suskun kalıyorlar.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.