HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 22 HAZİRAN 2021, SALI

Erdoğan ile İmamoğlu arasında 'At' polemiği

İstanbul'un Adalar ilçesindeki atların akıbeti tartışma konusu olmaya devam ediyor
08.05.2021 20:14:00
Erdoğan ile İmamoğlu arasında 'At' polemiği
Erdoğan ile İmamoğlu arasında 'At' polemiği
İstanbul'un Adalar ilçesindeki atların akıbeti tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili soruya cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "İstanbul'un atlarında dahi sahip çıkıp hesabını veremeyenlerin diğer konularda neler yaptıklarını düşünmek dahi istemiyoruz. Hiç şüphesiz tüm bu olup bitenleri İstanbul halkı ile milletimiz görüyor, değerlendiriyor. Günü geldiğinde bunların hesabı sandıkta feraset sahibi tüm İstanbullular tarafından sorulacaktır, ben buna inanıyorum." dedi.
 
İmamoğlu cevap verdi


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da Twitter hesabından Cumhurbaşkanı  Erdoğan'a yanıt verdi.
İmamoğlu, "Keşke bana "Neden elini arkadan bağladın?" incelemesi yerine Adalar'daki atlarla ilgili inceleme başlatsaydınız. Geçmişten bugüne yaşanan fayton zulmünü yıllarca kimlerin görmezden geldiği, kimin çözüm ürettiğiyle ilgili tüm süreçlerin inceleneceği bir soruşturma talep ediyorum" ifadelerini kullandı.
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.