HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 HAZİRAN 2021, CUMA

İktidara layık tek parti

05.03.2019 00:00:00
Ankara hafta sonu muhteşem bir aday tanıtım programına ev sahipliği yaptı.
Milli Ekonomi Modeli'nin sahibi ve Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş programın onur konuğuydu.
BTP başkan adayları adeta resmi geçit töreni yaptı.
BTP yerel seçimlerde 81 il, tüm ilçe ve belde belediyelerinde noksansız başkan adayı gösteren tek partidir.
YSK aday listelerini açıkladı; AKP, CHP ve MHP başta olmak üzere iktidar ve muhalefetteki hiçbir parti tüm il ve ilçelerde aday gösteremedi… Bir tek BTP gösterdi.
İktidar ve muhalefet yamalı bohça gibi seçime giriyor.
Koltuk değnekli iktidar ve muhalefet partilerinin birbirlerinden farkı yok; biri sağdan, öbürü soldan aynı kör kuyuya taş atıyorlar.
İktidar ve muhalefetbitmiş, daha vahim olanı el birlik Türkiye'yi bitirmişler.
Türk milleti ve devleti ise, BTP'yi Meclis'e taşımanın en ağır faturalarını ödüyor.
Aile çürümüş, millet bölünmüş, devlet çarkı dağılmış ve düzen bozulmuş.
Devleti ve milleti ayakta tutan maddi ve manevi tümdeğerler darmadağın edilmiş.
Türk ekonomisi batmıştır.
Devlet 1 trilyon dolar, millet 600 milyar TL borca-faize gömülmüştür. 
Devletin kasası, vatandaşın kesesi boşaltılmıştır. Piyasada yaprak kımıldamamaktadır.
Parasızlık devlet ve millet bitme noktasına getirmiştir.
Cepte, mutfakta, ailede, tarımda, sanayide, yan sanayide, parada, piyasada, kısacası her yerde yangın var.
BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Baş, Türkiye'nin yaşadığı bu tabloyu, 2001'den beri anlatıyor, Milli Ekonomi Modeli'ni ve Milli Para sistemini milletimizin ve dünyanın önüne koyuyor, çözümler sunuyor.
Milli Ekonomi Modeli ekseninde 2005'ten beri düzenlenen 10'u aşkın uluslararası kongreye dünyanın her bir ülkesinden beş yüzü aşkın bilim adamı ve iktisatçı katılıyor.Dinliyorlar, tebliğler sunuyor, özümsüyor, öğreniyorlar. Ülkelerine dönüp uyguluyor, kurtuluyorlar.
27 Şubat 2013'te Rusya devlet yönetimi, aydınlar ve ilim adamları Prof. Dr. Baş'ı Devlet DUMA'sına davet edip 6 saat boyunda kendisinden modelini dinliyorlar. 
Rusya, Çin, Brezilya gibi BRICS ülkeleri başta olmak üzere dünyanın 4 milyar nüfusluk kesimi, onun modeli ve sistemiyle batmaktan kurtuluyor, ekonomileri şahlanıyor. 
Türkiye ise bu hakikat güneşine sırtını dönüyor; karanlığa gömülüyor, borca ve parasızlığa batıyor. Nihayet her şeyini kaybediyor. Vaziyet budur.
Siyaset yalan olmuş, Türk milleti yalana teslim olmuştur.
BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Baş, Ankara'da tarihe çok önemli notlar düştü. Yalan siyasete teslim olanların başına daha çok büyük belalar yağacak, dedi.
Bugüne kadar kimseden oy dilenmedim, dilenmiyorum, ben sizin karnınızı doyurmaya, sırtınızı giydirmeye geliyorum, dedi Prof. Dr. Baş.
Yalan konuşmanın siyasette hüner haline geldiğini söyleyerek "İyi yalan konuşuyorsan, iyi bir siyasetçisin; bunu beceremiyorsan, sen siyasetçi değilsin... Bu yalan siyaset, milleti ve devleti mahvetti. Ben politikaya girdiğim günden bu tarafa bir tane fazla oy almak için veya bir grubu ikna etmek için tek bir yalan -Allah'a şükür- konuşmadım. Asla da konuşmam, bunu bilin" dedi.
AKP'ye koltuk değneği olmuş MHP'nin milliyetçilikle alakası kalmadığını, milliyetçilerin gerçek adresinin BTP olduğunu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun ise aldığı reyleri neden hak etmediğiniörneklerle anlattı. 
Türk milleti ve devletinin içinde bulunduğu ağır badirelerden kurtuluşun yolunu bir kez daha gösterdi. 
Türk milleti ve devletinin birlik ve buluşma adresinin Hoş Geldin Atatürk olduğuna dikkat çekti. Bugün namusumuzu koruyorsak, dinimizi-imanımızı yaşıyorsak, bunu Atatürk'e borçluyuz, dedi Prof. Dr. Baş.
Türk milletinin mayasının Hacı Bektaş-ı Veli, Horasan erenleri ve Ehl-i beyt gerçeğiyle yoğrulduğunu hatırlattı. Tevhidin merkezinin Ehl-i Beyt olduğunun altını çizdi, kendisinin de Horasan bölgesinden geldiğini belirtti.
Prof. Dr. Baş, Milli Ekonomi Modeli ve Milli Para sistemiyle, devleti ve milleti parasızlıktan nasıl kurtaracağını, geniş halk kitlesinin ve tüketici kesimin cebine nasıl para koyup toplumun tüketim kabiliyetini dolayısıyla piyasaları güçlendireceğini, tarım, sanayi ve piyasaları nasıl şahlandıracağını bir kez daha hatırlattı.
Türkiye'yi kurtaracak olan, yerelde tüm başkanlıkları hak eden; lideri, kadrosu ve modeliyle iktidara namzet olan tek parti var: BTP
BTP lideri, kadrosu, Milli Ekonomi Modeli, Milli Para sistemi, programı, projeleri ve çözümleriyle iktidara gerçekten layık ve namzet tek parti olduğunu bir kez daha gösterdi Türk milletine.
Bu seçimde halkın BTP'ye olan yoğun teveccühü,Türkiye'nin kurtuluşunun işaret fişeğidir.
 
Misafir Kalem (K) / diğer yazıları


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.