HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Malatyaspor korkusuz

18.07.2001 00:00:00
Süper Lig'in yeni ekibi Malatyaspor 2001-2002 sezonunda hedefini ilk 10 olarak belirledi

Süper Birinci Lig'in yeni takımı Malatyaspor'un Bolu Koru Otel'deki kampı sona erdi. Futbolculara 3 günizin veren yöneticiler, 2. etap kampınının da Bolu Dorukkaya Otel'de yapılacağını bildirdiler.

Başarımız devam edecek

Malatyaspor Asbaşkanı ve Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı Ali Helvacı, İkinci Lig'de en fazla gol atan, en az gol yiyen ve en az kart gören Malatyaspor'un aynı başarıyı Süper Birinci Lig'de de göstereceklerine inandığını ve yeni yapılan kongreden güçlenerek çıktıklarını söyledi.

İlk hedef orta sıralar

"Siyasetçi, sanatçı ve kayısısıyla tanınan Malatya'yı sporla da öne çıkaracağız" diyen Helvacı, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Malatyaspor, Birinci Lig'e yabancı değil. Mütevazı bütçemizle 11 yıllık hasretimiz sona erdi. Hedefimiz bu sezon orta sıralar, gelecek sezon ise UEFA Intertoto Kupası'nda katılmaktır."

Basından destek yok

Helvacı bu arada, spor medyasının Anadolu takımlarını dışladığını öne sürerek, "Bize kimse inanmıyordu. Hatta spor medyası bizim Süper Birinci Lig'e yükselme konusunda şansımızım olmadığını yazdı. Herkesi mahçup ettik" dedi. Helvacı, ayrıca sahaları onarımda olduğu için sezon açılışını ünlü sanatçıların katılımıyla İnönü Meydanı'nda yapacaklarını da sözlerine ekledi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.