HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Samsun tempo artırıyor

01.07.2001 00:00:00
Samsunspor, Avusturya kampı öncesi yeni sezonun ön hazırlıklarını, günde çift idman yaparak sürdürüyor.

1 saat çalıştılar

Avusturya'nın başkenti Viyana'ya 3 Temmuz'da gidecek olan kırmızı-beyazlı ekip, bu sabah Doğu Park'ta yaklaşık 1 saat süren düz koşu ve kültür fizik çalışması yaptı. Teknik Direktör Yücel Uyar gözetiminde yapılan çalışmaya, Kaptan Ercan, kaleci Göksel, Ali, İmdat, Allum, Baidoo'nun yanı sıra, transfer görüşmelerinde bulunan İlhan ve Tümer de katılmazken, Samsunsporla 1 yıllık sözleşme imzalayan Müslüm, dünkü çalışmada yer aldı.

Celil'i seve seve almak isteriz

Fenerbahçe'nin anlaşamadığı Celil'i Samsunspor'a verip, yerine Ali Akdeniz'i almak istediği yolunda yer alan haberlerin hatırlatılması üzerine Teknik Direktör Yücel Uyar, "Celil eski oyuncumuz. Seve seve kadromuza dahil etmek isteriz. Ali de kaybetmek istemediğimiz bir oyuncu. Bu yönetimin vereceği bir karar. Bize gelmiş resmi bir teklif yok" diye konuştu.

Avusturya'ya gidecekler

Ön hazırlık çalışmaları çerçevesinde üçüncü antrenmanı yaptıklarını belirten Yücel Uyar, bugün de çalışıp, pazartesi dinlendikten sonra Salı sabahı Avusturya'ya gideceklerini söyledi. Eksikleri tamamlaya çalıştıklarını ifade eden Uyar, "Bugün yapacağımız idmanın ardından futbolcularımıza bir gün izin vereceğiz ve Salı sabahı da 20 gün kamp yapmak üzere Avusturya'ya hereket edeceğiz." diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.