HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 MAYIS 2021, SALI

Trabzon'u sıcak çarptı

27.07.2001 00:00:00
Yeni sezon hazırlıklarının Almanya bölümünü tamamladıktan sonra Trabzon'a dönen ve iki gün dinlenen Trabzonspor, dün topbaşı yaparken, sıcak hava ve aşırı nem futbolcuları adeta eritti

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Almanya'da yapan ve geçtiğimiz Pazartesi gecesi yurda dönen Trabzonsporlu futbolcular, 2 günlük iznin ardından dün topbaşı yaptı.

Kondisyon depoladılar

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu nezaretinde kondisyon ağırlıklı bir çalışma yapan bordo mavili futbolcular aşırı sıcak ve nem nedeniyle bunalırken, sık sık terleyen futbolcular formalarını değiştirmek zorunda kaldılar.

Hami salonda çalıştı

Sakatlıkları süren Hami, Şenol ve Zafer salonda çalıştı. Sakat Erhan ise, idmana katılmadı. Tekelioğlu, idman öncesi basın mensuplarına röportaj yasağı koydu. Antrenman sonrası sıcaktan bunalan futbolcular denize yorgunluk attılar.

Salazar yine yok

Öte yandan, daha önce Trabzon'daki 2. etap çalışmalara katılacağı açıklanan Salazar'ın ülkesinin 5 Ağustos'ta Amerika'da yapılacak olan turnuvaya katılması nedeniyle bu çalışmalara katılamayacağı öğrenildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.