HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 30 TEMMUZ 2021, CUMA

Yıldırım 'devam' dedi

23.06.2001 00:00:00
Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında, 31 Mayıs'ta başkanlık görevini bırakacağını açıkladığını anımsatarak, "Ama sonra gelişen olaylar, F.Bahçe taraftarının teveccühü ve bize destek vermesi, ayrıca camiadan gelen istek doğrultusunda, yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte devam kararı aldım" dedi.

Yeni yönetim belli değil

Olağanüstü kongrede başkanlığa aday olacağını kaydeden Yıldırım, "Şu andaki yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarımın bir bölümü, yeni yönetimde de yer alacak. Bu akradaşlarımla birlikte toplanıp, yeni bir yönetim kurulu listesi yapacağız." diye konuştu.

Aziz Yıldırım, yeni yönetimle ilgili şu ana kadar hiç kimseyle görüşmediğini, basında çıkan bazı isimlerin de gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

En büyük hedef stat

Başkan Yıldırım, en büyük hedeflerinin Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yeniden organize edilip, yapılması olduğunu da söyledi. Kulüplerin en büyük gelirinin statlar olduğunu belirten Aziz Yıldırım, "Maraton tribününün yıkımına başladık. 2002 Mart ayında burayı tamamlayacağız. Daha sonra da iki kale arkası tribününün üstünükapatacağız" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.