HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Beşiktaş'ta moraller yerinde

11.07.2001 00:00:00
Yeni sezon hazırlıkları ikinci etabına Almanya'nın Trier şehrinde devam eden Beşiktaş'ta futbolcuların moralleri yerinde. Daum yönetiminde dün sabah çalışması yapan siyah beyazlı futbolcuların bir hayli istekli oluşları dikkat çekti.

Nouma satılmaz

Yeni sezonda takımda görmek istemediği Fransız futbolcu Pascal Nouma'nın kendisine farklı, yönetime ve sokaktaki insana farklı konuştuğunu belirten Teknik Direktör Daum,"Bu futbolcu iki karakterli." dedi. Nouma'nın satışından yönetimin 4.5 milyon dolar gelir beklediğine dikkat çeken Alman hoca, "Nouma'yı bu paraya Avrupa'dan hiçbir kulüp satın almaz" yorumunda bulundu.

Takviye lazım

Yeni sezon için kadroya takviye yapılması gerektiğini ifade eden Christoph Daum, özellikle defansa bir futbolcu alınması gerektiğini söyledi. Alınacak futbolcunun libero olmayacağının altını çizen Daum, "Defansta görev yapan futolcularım fiziki olarak güçlü değil. İnce yapılı oyunculardan kurulu. Daha kuvvetli bir savunma oyuncusuna ihtiyacım var" dedi.

Daum şaşırttı

Basın toplantısında Daum'un Norveçli futbolcu Stavrum için "Kendisini seyretmedim, tanımıyorum" ifadeleri şaşkınlığa yol açarken, Daum, bu futbolcuyu canlı olarak seyretmediğini ancak, kasetlerini incelediğini belirttti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.