HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni rektörü Selman Ögüt mü olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Melih Bulu’yu neden görevden aldığı merak edilirken cevabı merak edilen bir diğer soru da Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni rektörünün kim olacağı?
15.07.2021 11:39:00
Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni rektörü Selman Ögüt mü olacak?
Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni rektörü Selman Ögüt mü olacak?
Cumhurbaşkanı Erdoğan sürpriz bir kararla Boğaziçi Üniversitesi rektörü Melih Bulu'yu görevden aldı. Oysa Erdoğan Bulu'ya karşı düzenlenen protestolara sert çıkmış ve rektörün arkasında olduğunu söylemişti.

Gelinen noktada Erdoğan'ın Bulu'yu neden görevden aldığı merak edilirken cevabı merak edilen bir diğer soru da Boğaziçi Üniversitesi'nin yeni rektörünün kim olacağı?

Bu konuda sosyal medyada ironik bir yaklaşımla Selman Ögüt ismi ön plana çıktı.

Twitter'da 1 numaralı gündem olan Selman Ögüt'ün Erdoğan tarafından rektör olarak görevlendirilmesi beklendiği yönünde iğneleyici paylaşımlar yapılıyor.
Selman Ögüt Mustafa Kemal Atatürk'ü hedef alan açıklamalarıyla bilinen bir isim.
 
Hilal Kaplan'a TRT tepkisi

Twitter'da gündem olan bir diğer isim de Selman Ögüt'ün yengesi olan Hilal Kaplan Ögüt. TRT yönetim kuruluna atanan Hilal Kaplan'ın TRT'den gönderilmesi yönünde de çok sayıda paylaşım yapıldı.
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.