HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 25 HAZİRAN 2021, CUMA

Bu çocuk sert toplara çok kafa attı…

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan arasında ilginç diyalog
05.05.2021 09:38:00
Bu çocuk sert toplara çok kafa attı…
Bu çocuk sert toplara çok kafa attı…
CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik söylediği sözler AKP kanadının tepkisini çekti.

Birçok isim yine twitter üzerinden Erdoğdu'ya tepki gösterdi. Bu isimlerden biri de AKP İzmir Milletvekili eski futbolcu Alpay Özalan'dı.
Özalan, Erdoğdu'ya , "CHP'li Aykut Erdoğdu, rezilliklerinin üzerini örtmek için hadsizce Cumhurbaşkanımıza tehditler savurmuş. Ağababalarınız başaramadı. Siz ki HDP'nin bile uşağısınız. Kim oluyorsun da bu ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanını tehdit ediyorsun? Kendini bilmez hadsiz!" karşılığını verdi.

Erdoğdu ise Alpay'ın bu ifadelerine şu karşılığı verdi, "Sevgili Alpay... Futbolunu beğenmezdim... Siyasetin daha kötüymüş... Hakkımda ha bire yazıp duruyorsun... Vallahi seni ciddiye almıyorum... Bu çocuk sert toplara çok kafa attı diyorum... Siyaset sana ağır gelir...Seni bozar... Ama ağaların hesap verecek... Hadi iyi sabahlar..."



logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.