HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 MAYIS 2021, PERŞEMBE

Çalımbay'ın bahanesi hazır Motive olamadık!

12.09.2005 00:00:00
Rize maçı sonrası gerek taktik, gerekse oyuncu değişikliği konusunda eleştirilere uğrayan Rıza Çalımbay, PFDK'nın verdiği ceza nedeniyle maça konsantre olamadıklarını söyledi

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise yenildikleri için üzgün olduklarını dile getirerek, "Geçen haftadan gelen gol vuruşu yapamama ve basit gol yeme sıkıntımız var. Önemli olan oyun disiplininden kopmamaktı. Bu maçta oyun disiplininden kopmadık, sonuna kadar mücadele ettik. Ağır saha şartlarına rağmen çok iyi bir mücadele vardı. Mücadeleden memnunum ama şu bir gerçek ki bizim büyük bir gol sıkıntımız var" dedi.

Oyuncularım etkilendiÇalımbay, PFDK tarafından Beşiktaş'a verilen saha kapatma ve Okan'a verilen 3 maçlık cezanının oyuncular üzerine etkisi olup olmadığı soruna, ceza nedeniyle camia olarak Çaykur Rizespor maçına motive olamadıklarını belirterek şunları söyledi:

"Çaykur Rizespor, saha şartları ve bulunduğu konum itibariyle tam bir deplasman. Biz tabii takımı Çaykur Rizespor maçına motive etmeye çalıştık. Buna rağmen, dün ve bugün futbolcularla yaptığım toplantılarda konu hep Fenerbahçe maçı oldu. Çaykur Rizespor maçının çok önemli ve buradan 3 puanla ayrılmamız gerektiğini söyledik. Ama maalesef istediğimiz gol pozisyonlarına da girmemize rağmen sahadan mağlubiyetle ayrıldık. Hem Ailton hem Youla'dan istediğimiz randımanı alamadık."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.