HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 13 HAZİRAN 2021, PAZAR

Cem Yılmaz, Tarkan ve Athena Gökhan AKP'yi kızdırdı

Şarkıcı Tarkan, Athena Gökan ve Komedyen Cem Yılmaz'ın sosyal medya paylaşımları AKP kanadından tepki çekti
06.05.2021 11:13:00
Cem Yılmaz, Tarkan ve Athena Gökhan AKP'yi kızdırdı
Cem Yılmaz, Tarkan ve Athena Gökhan AKP'yi kızdırdı
Sanat dünyasının ünlü isimlerinden AKP'nin bazı icraatlarına eleştiri geldi. Bu isimlerden biri şarkıcı Tarkan.
Memleketi Rize İkizdere'deki vatandaşların taş ocağı eylemine destek veren Tarkan şu paylaşımı yaptı,

"Her gün memleketimizin doğasını, toprağını para ve güç uğruna feda edenler; çocuklarımıza, yarınlarımıza miras bırakacağımız güzel memleketimize bu katliamları reva görenler, bi durun artık! Yeter! Canım memleketim Rize, canım İkizdere, canım hemşehrilerim! Acılı feryadınızı duyuyorum. İçim yanıyor benim de. Doğanızı, yurdunuzu korumak istemekteki haklı isyanınızı derinden hissediyorum ve bu mücadelenizde tüm kalbimle yanınızdayım."

"İş yok, insanlar sürünüyor.. Hala maç!"

Dikkat çekici bir paylaşım da Athena Gökan'dan geldi. Gökan Özoğuz'un paylaşımı da şu şekilde, "Hala Maç Tweeti atan var. Sahte hesaplarla TT. Ülkede herşey her yönden çökmüş  Ne maçı yahu ? Hangi maç ? Neyin Maçı ? Daha iki ay Aşı yok! Hergün yüzlerce insan ölüyor. Tam Kapanma var, İş yok.  Euro olmuş 10, Dolar 8.5 İnsanlar sürünüyor.  Hala Maç. Hadi ordan ya"
 
Cem Yılmaz'dan AKP'nin CHP animasyonuna eleştiri

Komedyen Cem Yılmaz da hunili bir paylaşım yaparak hem Covid önlemlerini alaya aldı hem de başka bir paylaşımında isim vermeden AKP'nin CHP hakkında hazırlattığı ve "Yalan Üretim Merkezi" gibi ifadelerle dolu çizgi filmi eleştirdi.
 
"Athena Gökan 3 aydır İllümünitanin aidatını ödemiyor"

Cem Yılmaz başka paylaşımlarında da sanatçı arkadaşlarına takıldı. İlk olarak Gökhan Özoğuz'a takılan Cem Yılmaz, "Benim için bitti @gokhanozoguz. 3 aydır illümünitanin aidatını da ödemiyor ! Beni de yukardan sıkıştırıyorlar. Derhal pelerinini ve asayı getir !
 
Mehmet Günsur'a , 'Atma be kardeşim' cevabı

Gazeteci Hıncal Uluç'un Tarkan için kullandığı, "Benim için bitti" ifadesine de vecap veren Cem Yılmaz , "Ee benim için bitmedi" dedi.
Oyuncu Mehmet Günsur da Cem Yılmaz'ın takıldığı isimlerden biri odu. Yılmaz yirmili yaş akımına uyarak resim paylaşan Mehmet Günsur'a , "Atma be kardeşim" karşılığını verdi.

İktidar kanadından tepki geldi

Öteyandan  Cem Yılmaz, Tarkan ve Athena Gökhan'ın paylaşımlarına iktidar kanadından tepki geldi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya yöneticisi İsmail Cesur, hesabından sırasıyla Tarkan, Cem Yılmaz ve Gökhan Özoğuz'un fotoğraflarını paylaşarak "Hazımsızlık, çaptan düşmüşlük, köhneleşmişlik" ifadesini kullandı.
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.