HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 HAZİRAN 2021, CUMA

Çook çalışmak lazım çok

12.11.2001 00:00:00
(A) Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Aydın Örs, 32. Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda kazanılan başarıda, hedefin belirlenmesi, disiplinli ve uyumlu çalışma ile inancın önemli olduğunu belirterek, "Yola çıktıktan sonra, asla vazgeçmemek gerekir" dedi.

Programlı çalıştık

Aydın Örs, programın başarılı bir biçimde gerçekleştirilmesi için büyük bir titizlik ve özen içinde çalıştıklarını anlatarak, "Bu olay kısa sürede gerçekleşek kadar basit değil. Uzun ve sıkı bir çalışmanın ürünü. Federasyon, teknik heyet ve oyuncu üçlüsüne seyircimiz de eklenince başarı kendiliğinden geldi" diye konuştu.

Herşeyi yaptık

Türkiye'nin hem etkinlik, hem de takım açısından gücünü gösterebilme fırsatı bulmasının büyük önemi olduğuna dikkati çeken Örs, şöyle devam etti: "Sıra dışı hedefler için olağanüstü çalışmak gerekir. Kazanılan başarıda, hedefin belirlenmesi, disiplinli ve uyumlu çalışma ile inanç önemli. Biz bunların tamamını yerine getirdik ve başarıya ulaştık. Yola çıktıktan sonra asla vazgeçmemek gerekir. Bunu da kanıtladık."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.