HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Ecevit, Aydın'ı destekledi

06.09.2001 00:00:00
Başbakan Bülent Ecevit, Koray Aydın'ın Bayındırlık ve İskan Bakanlığı'ndan istifasının "onurlu bir davranış" olduğunu belirterek, "Kendisini kutluyorum" dedi.

Başbakan Ecevit, Başbakanlık Merkez Binası'ndan ayrılırken, gazetecilerin Aydın'ın istifasına ilişkin değerlendirmesini sormaları üzerine şunları söyledi:

"Bayındırlık ve İskan Bakanı Sayın Koray Aydın'ın istifa haberiniben de televizyonlardan öğrendim. Bana henüz resmen istifa ulaşmadı. Fakat, Sayın Koray Aydın'ın davranışı onurlu bir davranıştır. Kendisini kutluyorum.

Sayın Koray Aydın, Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak memleketimize çok değerli hizmetlerde bulunmuştur. O arada, özellikle depremle ilgili çalışmalarda, etkinliklerde büyük yararları olmuştur. Bunlar, her zaman şükranla anılacaktır. Kendisine başarılar diliyorum."

Ecevit, bir soru üzerine, kendisine henüz resmen istifanın ulaşmadığını belirterek, bu nedenle yerine vekalet edecek kişinin kim olduğu konusunda birşey söyleyecek durumda olmadığını ifade etti.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.