HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Fener rahat durmaz

31.05.2001 00:00:00
Kaptan Ogün, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin gelecek sezon için işi ağırdan almayacağını söyleyerek, "Fenerbahce şu anda iyi bir kadroya sahip ancak, başkanımızın yine flaş transferler yapacağından eminim" dedi

Ogün, her sezon olduğu gibi bu yıl da transferin yıldızının Fenerbahçe Kulübü olacağını iddia etti. Transfer çalışmalarının şampiyon olmuş bir takım olarak yapılacağını vurgulayan Ogün, "Bu kez şampiyon olmuş bir takım olarak oturmuş bir kadromuz var. Bu nedenle büyük transferlere ihtiyacımız yok. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin isteği doğrultusunda başkanımız Yıldırım da gerekli takviyeleri yapacaktır" diye konuştu.

Başkanın rolü büyük

Ogün başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulunun gelecek sezon için hata yapmayacağına inandığını belirterek, ''Şampiyonlukta başkanımızın rolü tartışılmaz. Her konuda bize destek vererek bu şampiyonluğu sağladı. Aynı zamanda kulübe inanılmayacak tesisler kazandırdı. Son yıllarda yaşanan başarısızlıklara rağmen kulübün imajını düzeltti. Şimdi her yönüyle örnek bir kulübüz. Bu kadar başarıya imza atmış başkan Yıldırım ve yönetiminin gelecek sezoniçin de iyi işler yapacağına inanıyorum" diye konuştu.

Avrupa'da başarı lazım

Kaptan Ogün, kendileri için şampiyonluk kadar Avrupa'da başarının da önemli olduğunu kaydederek, "Yönetimimiz de bu konuda hata yapmayacaktır. Bu konuda görüşlerini açıklayanların biraz aceleci olduğunu düşünüyorum. Taraftarlarımız merak etmesin, Fenerbahçe camiası, bu düzeye gelmiş bir takımın daha başarılı olması için gerekli çalışmaları yapacaktır" diye konuştu.

Herkes mutlu

İç transferde de sıkıntı yaşanmayacağını vurgulayan kaptan Ogün, şöyle konuştu: "Sözleşmesi biten diğer arkadaşlarım da kulüple yeniden anlaşacaklardır. Fenerbahçe olarak hedefleri bitmemiş bir takımız. Herkes de kulüpten hakkı olanı alacak. Baliç dışında kimse takımdan ayrılmak istemiyor.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.