HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

Işsiz baba korkuttu

25.06.2001 00:00:00
Çalıştığı Toprak Polyester İplik Fabrikası'nın 2 aydır grevde olması nedeniyle işsiz kalan Rıfat Çayırlı (31), Sakarya Valiliği'nin önünde, kendisinin ve oğlu Ahmet Can'ın üzerine, şişedeki benzini döktükten sonra çakmağını yakmaya çalışan Çayırlı, vatandaşların ihbarı üzerine, olay yerine gelen polisler tarafından etkisiz hale getirildi.

Olaydan sonra Osman Nuri Gezmen Polis Karakolu'na getirilen çılgın baba, işsiz olduğunu ve eşinden ayrı yaşadığını belirterek, "Çocuklarımı bugüne getirdim ama bırakın onlara oyuncak almayı, ekmek bile götüremiyorum" dedi.

Çok bunaldığı için kendisini ve oğlunu yakmak istediğini ifade eden Çayırlı, "Ne olur bana iş versinler. Açlıktan çocuklarım neredeyse ölecek. Bir babanın yaşayabileceği en büyük acıyı yaşıyorum" diye konuştu.

Bu arada, Çayırlı'ya, yasak olmasına rağmen şişeyle benzin satan akaryakıt istasyonu hakkında yasal işlem yapılacağı bildirildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.