HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 26 TEMMUZ 2021, PAZARTESİ

Prof. Dr. Haydar Baş’ın oğlu nişanlandı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) camiası nişan merasiminde biraraya geldi. Geçen yıl hayatını kaybeden Prof. Dr. Haydar Baş'ın oğlu Ahmet Hamza Baş, BTP İzmir teşkilatı yönetiminde bulunan işadamı Adem Öztürk'ün kızı Fatıma Öztürk ile nişanlandı. İstanbul'da gerçekleştirilen nişan törenine BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş onur konuğu olarak katıldı
19.06.2021 22:02:00
Prof. Dr. Haydar Baş’ın oğlu nişanlandı
Prof. Dr. Haydar Baş’ın oğlu nişanlandı
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) camiası nişan merasiminde biraraya geldi.

Geçen yıl hayatını kaybeden Prof. Dr. Haydar Baş'ın oğlu Ahmet Hamza Baş, BTP İzmir teşkilatı yönetiminde bulunan işadamı Adem Öztürk'ün kızı Fatıma Öztürk ile nişanlandı.

İstanbul'da gerçekleştirilen nişan törenine BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş onur konuğu olarak katıldı.

Kuran-ı Kerim ile başlayan nişan töreni Prof. Dr. Haydar Baş ile oğlu Ahmet Hamza Baş'ın resimlerinden oluşan sinevizyon gösterisi ile devam etti.

Salonda duygusal anların yaşanmasına neden olan sinevizyonun ardından nişan yüzükleri takıldı.

Genç çiftin kurdelesini kesen BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, "Türkiye'nin dört bir yanından bizleri şereflendiren kıymetli kardeşlerimiz hoş geldiniz, hepiniz şeref verdiniz. Hayırlı bir işin içindeyiz. Allah tamamına erdirsin. Sözlerimi babamın duasıyla bitirmek isterim; Allah bu iki kardeşimize 2 cihanda mutluluk nasip etsin. Vatana, millete, devlete ve dine hadim ve hadime evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin" dedi.logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.